Luxe Suncatchers Boho Chic 100cm.

Artikel 2 van 8
Overzicht

Onze handgemaakte suncatchers zijn echte blikvangers voor een sfeervolle Boho Chic setting. De vele kralen en fonkelende kristallen vangen het zonlicht prachtig op en zorgen bij iedere beweging voor een speels en sprankelend kleurenspel.

De collectie bestaat uit zes verschillende kleurcombinaties: drie varianten in turquoise – donkerturquoise, blauw en groen – en drie varianten in fuchsia – zachtroze, oranje en paars. Hierdoor zijn ze prachtig onderling te combineren, maar ook perfect af te stemmen op de kleuren van jouw feest of evenement.

Hang ze in een partytent, veranda, open overkapping, aan een pergola of tussen het groen voor een bijzondere en luxe uitstraling. Ze passen perfect bij een Boho Chic bruiloft, Ibiza party, tuinfeest, beach setting of ander kleurrijk evenement en combineren prachtig met onze vazen, windlichten, dromenvangers en overige decoraties uit de Boho Chic collectie.

De suncatchers worden verhuurd per set van 2.

Create your moment. Make it unforgettable.
 Luxury Event Rentals – Von de la Mar

 

© 2014 - 2026 Von de la Mar - Maison & Style | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel